Studnie Głębinowe

100% Ekologicznie

Szybko Tanio Solidnie

Solidne doświadczenie budowane przez ponad 15 lat pozwala nam oferować profesjonalne usługi w zakresie studni, pomp i uzdatniania wody

Doświadczenie

Nasze usługi opieramy na zdobytym przez ponad 15 lat doświadczeniu w branży

Gwarancja jakości

Oferujemy 5 lat gwarancji na wykonaną usługę

Jakość

Jakość naszych studni pozwala na wydajność 300 l/min do 20 metrów.

Ponad 15 lat na rynku

Oferujemy kompleksową usługę wraz z serwisem oraz z sezonowym przeglądem instalacji.

Wybijanie ujęć wodnych

Zajmujemy się tradycyjnym wybijaniem studni ( ujęć wodnych) o średnicy fi 110mm.

Specjalizujemy się w studniach do 20 metrów o dużej wydajność do 300 l/min, atutem naszym jest bardzo mały sprzęt dzięki któremu możemy wykonać ujęcie w trudno dostępnych miejscach takich jak działka rekreacyjna bez ingerencji w teren (sprzęt jest rozkładany na działce), 100% ekologicznie bez sprzętów mechanicznych.

Koszt 220 zł metr bieżący z materiałem.

Przyłącza wodne i kanalizacyjne

Przyłacza wodne i kanalizacyjne są jednym z najważniejszych i najbardziej niezbędnych przyłaczy do budynku. Bieżąca woda potrzebna jest już na etapie prac murowych na poziomie fundamentów. 

Dezynfekcja ujęcia wody

Posiadanie własnej studni to spory obowiązek. Na barkach właściciela leży zapewnienie sobie i najbliższym źródła w pełni bezpiecznej dla zdrowia wody. Istotne, aby ta nie tylko charakteryzowała się odpowiednim składem chemicznym, ale też była wolna od mikroorganizmów.

Przede wszystkim odpowiednia dezynfekcja wody to sposób na bezpieczną wodę spożywczą dla całej rodziny. Zagrożenie związane z rozwojem mikroorganizmów w wodzie, studni, instalacji zostaje mocno ograniczone.
Oferujemy pełną dezynfekcję wody w Państwa ujęciu wody. 

 

Koszt 300-600 zł 

Sprzedaż i montaż stacji uzdatniania wody

Stacja uzdatniania wody to przede wszystkim pewność, co do jakości wody, jakiej będziemy używać na co dzień.

Wybór najlepiej działającej stacji uzdatniania wody jest w dużej mierze uzależniony od parametrów wody surowej, jakie najczęściej ustala się na podstawie wyników analizy wody. Niekiedy wystarczy jedynie doszlifowanie jakości, choćby z pomocą filtra narurowego, innym razem konieczna jest instalacja kilku urządzeń uzdatniających wodę w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Problemem w niektórych przypadkach wcale nie okazują się koszty lecz brak miejsca na instalację stacji uzdatniania wody, która mogłaby optymalnie sprawdzić się w warunkach danego gospodarstwa domowego.

Badanie wody

Woda, którą użytkujemy na co dzień, powinna być czysta i zdrowa, jednak w bardzo wielu gospodarstwach domowych korzystających ze studni głębinowych lub kopanych nie zawsze taka jest. Ich właściciele zdają sobie sprawę z tego, że ujęcie wody znajdujące się pod ziemią może ulegać różnym zanieczyszczeniom. Często wynika to niewłaściwego wykopania, niewystarczającego uszczelnienia lub zbyt rzadkiego korzystania. Zdarza się, że studnie zlokalizowane są też w niewielkiej odległości od pól, na których odbywa się nawożenie, a szkodliwe substancje spływają także do nich. Również bliskość szamba czy kanalizacji może negatywnie wpływać na jakość wody pitnej. W ten sposób powstają różnego rodzaju zakażenia bakteriologiczne i chemiczne zanieczyszczenia wody. Aby nie zaszkodziła człowiekowi, korzystającemu z niej w celach spożywczych, wymaga dezynfekcji i uzdatnienia. Wcześniej jednak warto wykonać specjalistyczne badanie wody w studni pod kątem jej przydatności do spożycia. Pozwoli ono również ocenić wpływ wody na stan instalacji.  

Montaż zestawów pompowniczych

Pierwszą rzeczą, jakiej potrzebujemy do swobodnego korzystania z pompy głębinowej, jest wiedza o posiadanej studni. To od jej parametrów, takich jak średnica, głębokość, na jakiej znajduje się lustro wody oraz wydajność, zależy wybór właściwego modelu pompy głębinowej oraz akcesoriów do niej.

Wbrew pozorom montaż zestawów pompowniczych nie należy do najłatwiejszych. Wymaga posiadania wiedzy na temat danej studni i jej parametrów.

19 Ocen

Łukasz
1

Szybko, solidnie! Studnia użytkowana od początku roku bez żadnych problemów. Polecam!

Jacek
5

Bardzo Polecam. Solidna Firma i perfekcyjne wykonanie.

RZ
5

Bardzo profesjonalne wykonanie szybko i tanio z 5 lat temu robiłem i studnia działa nadal.

Jacek Kruszyński
5

Praca wykonania szybko i sprawnie. Bardzo mili panowie. Jestem bardzo zadowolony. W końcu mam tyle wody ile chcę.

Przemysław
1

Polecam szybko,solidnie i profesjonalnie 😁😁😁

Aurita
5

Polecam👍

Pawel
5

Tanio Szybko i Solidnie 👌👍 Od lat na rynku z tysiącami zadowolonych klientów!!!!

Krystian
1

100% Polecam.

Paulina Bojarska
5

Kompleksowe wykonanie studni oraz profesjonalne doradztwo. Polecam!

Oceń:

Zadzwoń do nas już teraz

Bezpłatnie wycenimy i omówimy nasze usługi